Fethiye & Aktivite

Image placeholder
YAMAÇ PARAŞÜTÜ
Fethiye'nin en yüksek dağı olan Babadağ yamaçlarına minibüslerle safari yaparak, çam ve sedir ağaçlarının kokusu eşliğinde ulaşıyorsunuz.Deneyimli pilotlarla 1700mt den yada 1900mt den atlayarak 30-40 dakika iniş süresi olan maceranıza başlıyorsunuz.
Image placeholder
TÜPLE DALIŞ
Su altı dalışı, keşfedilmemiş zenginliği ve berrak denizi ile Fethiye ve çevresi sizleri bekliyor.Dalış hocaları eşliğinde değişik zaman ve periyotlar halinde su altı dünyasını keşfetme fırsatı bulacaksınız.
Image placeholder
RÜZGAR SÖRFÜ
Yolda yürüyebiliyorsanız rüzgar sörfü de yapabilirsiniz! Bunun için yapmanız gereken tek şey sadece 3 saatinizi ayırmak .1 saat karada teory ve simulator eğitimi, 2 saat suda eğitm ve sonra kendi başınıza sörf yapmaya başlayabilirsiniz.
Image placeholder
KITESURF
Kitesurf'u en kısa sürede, en iyi şekilde, en ekonomik koşullarda öğrenmeniz için ve yeni başladıysanız en az 8-10 saat kurs almanızı ve adrenali öyle yaşamanızı tavsiye ederiz.
Image placeholder
AT TURU
Bu turlar; başlangıç ve ileri düzey, sabah ve öğleden sonra olarak sınıflandırılmıştır. Kayaköy'de eski Yunan evlerini ya da Ölüdeniz’i tepeden görme imkanı sağlayan at turunda çok keyifli ve eğlenceli zaman geçireceğinizi düşünüyoruz.
Image placeholder
LIKYA YOLU
Likya Yolu, Türkiye’nin ilk uzun mesafeli yürüyüş yolu olma özelliğine sahip olmakla birlikte, 2015 yılına kadar uzunluğu 509 km olan ve Hisarçandır Köy'ünde biten yol, yeni eklenen Çıtdibi ve Geyikbayırı etapları ile beraber 535 km'ye ulaşmış olup, Geyikbayırı mevkiinde sona ermektedir.
Image placeholder
AKSAZLAR KOYU
Aksazlar koyu Fethiye ye 4km mesafede olup daha çok kamp yapanların uğrak yeridir.Yakınlığından dolayı yerel halkın en sık ziyaret ettiği koydur.
Image placeholder
BELCEKIZ PLAJI
Belcekız uzun kumsalları, turkuaz rengindeki denizi ile Ölüdeniz’in en gözde tatil merkezleri arasında yer almaktadır. Belcekız yada bazen Belceğiz olarak anılan belde, genellikle yamaç paraşütü tutkunlarının iniş pisti olarak kullanılır.Uzun ve altın sarısı kumların yer aldığı sahilde şezlonglarda güneşlenebilir, masmavi berrak sularında denizin tadını çıkarabiliriniz.

Kendinizi temiz, serin ve Akdeniz konseptine sahip odalarımız da hayal edebilirsiniz.