Fethiye & Aktivite

Image placeholder
BONCUKLU KOYU
Fethiye'nin batısında, 4km uzaklıktadır.Yemyeşil sarıçam ormanları ve masmavi denizin birleştiği enfes bir kumsaldır.
Image placeholder
SAMANLI KOYU
Fethiye'ye 15km uzaklıkta olan samanlı koyu en güzel koylardan birisidir.Buraya ailenizle güzel vakit geçirmek için gelebilirsiniz.Bu koya akvaryum da diyebiliriz.Çünkü çok fazla balık vardır.Kumsalda en güzel deniz canlılarının kabukları bulunur.
Image placeholder
ÇALIŞ PLAJI
Fethiye'ye 3km mesafede olan Çalış Plajı bölgenin en güzel plajlarından biridir.En sıcak yaz günlerinde bile denizden ferahlatan serin bir yaz esintisi gelmektedir.Çalış Plajı aynı zamanda romantiklerin de mekanıdır.Akşam üzeri plaj boyunca yapılan yürüyüş esnasında batan güneşin yaptığı renk gösterisini izlemeye doyamayacaksınız.
Image placeholder
GEMİLER KOYU
Gemiler koyu Fethiye'ye 18km mesafede, zeytin ve çam ağaçlarının arasında büyüleyici bir noktadır.Gemiler Koyu'na hem karadan hem de tekne yolculuklarıyla ulaşım mümkündür.
Image placeholder
GÜNLÜKLÜ KOYU
Fethiye merkezine 17km uzaklıktadır.Bu koy güneş ışığı geçirmeyen günlük ağaçlarının içinde yemyeşil bir doğa harikasıdır.Günlük ağacı ormanında bir de kamp alanı bulunuyor. Çadır veya karavan turizmi için de enfes bir yerdir.Kamp yapanlar için su, elektrik gibi temel ihtiyaçları sunuluyor.
Image placeholder
KABAK KOYU
Likya yolu üzerinde bulunan bu koy, denize meyilli bir yamaçta ve kızıl çam ormanları içinde bulunur.Bu koyun çakıllı, küçük bir plajı vardır.Sarp yamaçları 800m ye kadar çıkar.
Image placeholder
KATRANCI KOYU
Bu koy Fethiye ilçesine 16km uzaklıktadır.Koy, orman için kamp alanıdır. Burada yer alan kamp alanına çadır veya karavan ile gelerek rahat bir konaklama yapabilirsiniz.Katrancı koyu Fethiye karayoluna 1km mesefade bulunmaktadır.
Image placeholder
KIDRAK KOYU
Kıdrak Koyu, Ölüdeniz'e 3km, Fethiye'ye 20km uzaklıktadır.Faralya köyü ve Kabak koyuna giden yolun üzerinde batıya bakan, çam ormanları içinde sakin bir koydur.

Kendinizi temiz, serin ve Akdeniz konseptine sahip odalarımız da hayal edebilirsiniz.